Вижте пълната версия : ВИВАКОМ пуска тарифни планове с минути към всички мрежи

Alien vs Predator
01.02.2010г., 12:15
ВИВАКОМ пуска тарифни планове с минути към всички мрежи

Тарифна линия с включени часове, разпределени към всички мрежи в България, започва да предлага от днес VIVACOM. Новите планове UniCall включват до 50 часа разговори към всички национални мрежи и 100 MB мобилен интернет на месец. Двойно повече - до 100 часа, ще говорят през първите два или шест месеца, в зависимост от срока на договора си, всички потребители, които решат да се абонират за новите планове до 30 април 2010 г. Разпределението на минутите в плана към всички мрежи ще даде възможност на клиентите по-лесно да следят колко включени минути им остават към съответните дестинации за разлика от останалите подобни пакети на пазара. Ако потребителите изчерпят включените минути към някоя от мрежите, плановете UniCall осигуряват най-ниската към момента цена на минута до всички мобилни национални дестинации. Това ще даде възможност на клиентите да говорят със средно около 30% по-евтино с абонатите на други мобилни оператори.

[Only registered and activated users can see links]

nasko80
01.02.2010г., 12:20
Звучи добре. Аз само карта на Виваком нямам.. Може и да се възползвам :)
Какъв е срокът на договорите? Може би една и две години??

Alien vs Predator
01.02.2010г., 13:13
Мисля, че и двата варианта ги има.

myankov
01.02.2010г., 14:19
Аз имам карта на Виваком,обаче е на фирмата ми която не функционира :D:D:D.Плащам 55 лв. на месец такса и говоря с всички оператори безплатно.За 55 лв. на месец с ДДС ми се полагат 360 минути (СМС-и също,но не знам колко) безплатни разговори.Ако не ги изговоря се прехвърлят за следващият месец.

Alien vs Predator
01.02.2010г., 14:21
Тоест ти си на Профи план, нали ;)

myankov
01.02.2010г., 14:41
Да.Май така се казваше и съм много доволен.Говоря на поразия и не ми пука дали набирам Глобул,Вивател,М-Тел или БТК.:D

Alien vs Predator
01.02.2010г., 15:25
Да това са най-добрите планове на компанията.

kucipo
01.02.2010г., 15:29
Най-накрая някой да пусне що годе европейски тарифи. Дано и другите оператори тулупи(откъм мениджърска страна) направят така.

nasko80
01.02.2010г., 15:35
Нямт избор. Трябва да го направят, иначе доста хора биха си променили оператора, като си запазят номерата.

irvinewelsh
01.02.2010г., 16:01
Добри тарифи, тази UnicallM 20лв изглежда доста примамливо, и може да се замисля за смяна на оператора (повече минути към всички мрежи от новите оферти на глобул, и 25 МБ трафик, което на мен лично ми е достатъчно) При глобул 60 мин + 25 мб ще ми струват 30лв....
за 10 лв, обаче май няма да го направя...

Mondiso
01.02.2010г., 19:25
Личният и служебният ми телефон са към Виваком.
Бил съм абонат и на МТел и Глобул, по едно време имах 3 номера към трите мрежи. Но от добро не се махнахме от Глобул и МТел и прехвърлихме цялата бизнас група към Виваком. Нямам забележки от към сила на сигнал, покритие и т.н.
Не случайно другите оператори скоро отнесоха глоби от КРС.

gh05t
01.02.2010г., 19:34
Ех, преди 2 месеца подписах двугодишен договор с Globul, иначе тия планове са си доста примамливи, дори най-евтиния като има някакви mb трафик си е напредък, поне за ъпдейт на SPB Weather и още някой неща ще стигнат тия 10mb.

MegatroniC
01.02.2010г., 21:21
Наистина вече едно доста добро предложение, март ми изтичат договорите към М-тела които за 11 години не ми предложиха НИЩО. Само промяната на номера ме е спирала да се прехвърля на Виваком до сега, но с вече активната услуга за запазване на номерата май ще ги изоставям. :)

dtmf
01.02.2010г., 22:36
Аз съм на 6 лв такса за 300 минути до ЦЯЛАТА мрежа на виваком,по -добра оферта за мен няма, скоро подписах 2 годишни договори на няколко карти.

Alien vs Predator
02.02.2010г., 08:43
Наистина вече едно доста добро предложение, март ми изтичат договорите към М-тела които за 11 години не ми предложиха НИЩО. Само промяната на номера ме е спирала да се прехвърля на Виваком до сега, но с вече активната услуга за запазване на номерата май ще ги изоставям. :)
Абе трудно ще те пуснат, ама ти си кораво момче :D

Аз съм на 6 лв такса за 300 минути до ЦЯЛАТА мрежа на виваком,по -добра оферта за мен няма, скоро подписах 2 годишни договори на няколко карти.

Ако не се лъжа говориш за служителската тарифа нали, щото и аз имам такива но на 4.20 ;)

Mondiso
02.02.2010г., 09:24
В личната ми класация за най-лош БГ мобилен оператор МТел са безапелационно на първо място!

kimimariyan
02.02.2010г., 10:28
Нещата не винаги са такива каквито изглеждат....... "Специални правила и условия:1) Нови клиенти на планове UniCall, които подпишат срочен договор до 30.04.2010 г. получават удвоени включени минути за първите 2 или 6 месеца, съответно при 1-год. или 2-год. договор. 2) Необходимо е да се заплати цената на стартов пакет от 15.00 лв с ДДС. Предплащането се възстановява във втората фактура, след заплащане в срок на първата фактура, а ако тя е на по-ниска стойност, остатъка от него ще се приспада от следващите фактури, до пълното му възстановяване.3) Тарифирането е на секунда. Минималната продължителност на разговор е 60 секунди, след това разговорът се тарифира на секунда.4) Трафик на данни се тарифира на 1 KB.5) Включените минути/MB не могат да се използват за разговори към номера с добавена стойност, международни дестинации или в роуминг. Неизползваните минути/MB не се прехвърлят за следващ месец.6) В случай на промяна на тарифния план, неизразходваните минути от стария не се прехвърлят. 7) Алтернативните фиксирани оператори със свързаност с мобилната мрежа на VIVACOM са: Mobiltel фиксирана мрежа, Кейбълтел, Telecom Partners Network, Globul фиксирана мрежа, Спектрум Нет, Евроком, Nexcom, Ай Ти Ди Нетуърк, Макс Телеком и Транстелеком.8) Минималната продължителност на договора е 1 година"

kucipo
02.02.2010г., 14:29
Нещата са такива като и при другите(и мтел и глобул ги имат тия ситни букви). Като загледаш звездичките и прочетеш е ок. И пак им е по-добра офертата. Не агитирам, а сравнявам.

dtmf
03.02.2010г., 21:17
Абе трудно ще те пуснат, ама ти си кораво момче :D

Ако не се лъжа говориш за служителската тарифа нали, щото и аз имам такива но на 4.20 ;)

Да,с новото преподписване мисля таксата е към 3 лв. за първите няколко месеца, поне така пише в договора. Имам и една злато 60 за другите обаждания.