Вижте пълната версия : Карта на Бьлгария

aleks1510
27.09.2010г., 14:04
тьрся карта на Бьлгария в която да има и град Лом

boggentod
27.09.2010г., 14:34
Ами потърси в нета, все отнякъде ще изкочи.

myankov
27.09.2010г., 21:58

Нужно ли е за този въпрос да отваряш цяла тема. Не можа ли да попиташ в някоя друга тема. Има толкова много теми за карти. Пълните раздела с безмислени теми и после питате, защо не можете да намерите нещо което търсите. Вземи прочети първо правилата на форума и после задавай въпроси за картата която в момента няма как да изтеглиш.

dobivam
27.09.2010г., 23:42
До колкото знам тя се плаща винаги давам по 20лв. да ми я обновяват и аз чакам за излезе някоя пиратска версия също.2thumbsup

vertu
28.09.2010г., 00:01
Нужно ли е за този въпрос да отваряш цяла тема. Не можа ли да попиташ в някоя друга тема. Има толкова много теми за карти. Пълните раздела с безмислени теми и после питате, защо не можете да намерите нещо което търсите. Вземи прочети първо правилата на форума и после задавай въпроси за картата която в момента няма как да изтеглиш.

Може би е време администраторите да променят правилата.Тема да се пуска от потребители с регистрация от минимум 2 месеца. С предложението не искам да обидя никого, но във форума се пускат теми с въпроси дъвкани стотици пъти. И все едно и също се пише и спами, та да се чудиш да отговаряш или не. Ама кой ти чете. Четенето е за балъците,я направо си питай,та ако може и линк на лични да ми изпратят. А защо не и да дойде някой от форума и всичко да ми инсталира в къщи. Задължително условие е най-новата карта на България с безплатни ъпдейти до живот да му качиш. Четете бе хора. Може и Български да проговорите край форума.

myankov
28.09.2010г., 00:07
По-скоро трябва да направят една тема с инструкции как и кога се пуска нова тема и да я направят важна, защото специално раздела за Гармин заприлича на една голяма мешеница. Всеки си мисли, че като пусне нова тема и вероятността да му отговорят е по-голяма, но точно на такива вече не помагам.

vertu
28.09.2010г., 00:19
По-скоро трябва да направят една тема с инструкции как и кога се пуска нова тема и да я направят важна, защото специално раздела за Гармин заприлича на една голяма мешеница. Всеки си мисли, че като пусне нова тема и вероятността да му отговорят е по-голяма, но точно на такива вече не помагам.

Виждам,че не им помагаш и в случая те подкрепям с две ръце. Сега може и аз да спамя,но защо не?! Инструкции не трябват,кой ти ги чете. Пиши на развален Български и натискай F5 за отговор. Всяка глупава тема да се трие на деня. И още нещо..престанете да искате карти който са публикувани по десет пъти а ЧЕТЕТЕ.

myankov
28.09.2010г., 00:27
За какъв спам говориш. Тя темата си е направо за коша:D.

vertu
28.09.2010г., 00:43
А, за коша.Сега някой ще каже -Мое ли някой да даде линк на карта за балгариа ама ако мое да е 4Д и да са вижда и каштата ми. и да знаете 4е татко има 4 коли ште ви изпратя снимки да видите 4е имам пари и за гармин нужи а ма изкам и на телефона да имам :D:D:D:D:D:D

Гада
28.09.2010г., 00:47
За коша.:happy

myankov
28.09.2010г., 00:47
А, за коша.Сега някой ще каже -Мое ли някой да даде линк на карта за балгариа ама ако мое да е 4Д и да са вижда и каштата ми. и да знаете 4е татко има 4 коли ште ви изпратя снимки да видите 4е имам пари и за гармин нужи а ма изкам и на телефона да имам :D:D:D:D:D:D

Това беше добро:D. Станахме трима спамаджий. Гада и той се включи.

vertu
28.09.2010г., 00:57
Колега Гада, случайно да имате подробна карта на Стралджа? Бгрутинг не ми стига да се ориентирам,искам 5.60 с имена на улици и без да рутира през пешеходните алей на парка. Изпрати ми я на лични а аз ще ти да на реп за да ти станат 200000.

Гада
28.09.2010г., 01:00
Следил си темите браво.:happy:funz

vertu
28.09.2010г., 01:07
Следя всичко,но тогава бях бесен че му се връзваш.Много исках да му отговоря за тяхното село(не че моето е по-голямо) но трябваше да пиша на латиница(колегата myankov ([Only registered and activated users can see links]) ме е извинил за латиницата). Дай му всичките си минуси и да си търси карта колко си иска.То стана като Скайп.

vertu
28.09.2010г., 01:30
Между другото,тази седмица изпробвах 5.30 така да се каже в реални условия. Пътя е второкласен та и третокласен в северна България м/у села. Не знаех пътя и се доверих изцяло на картата.Общото разстояние беше 110км. По-добро водене не можех и да очаквам.2thumbsup
53093

Гада
28.09.2010г., 01:41
О аз винаги когато не знам пътя се доверявам на картата. За една година и половина само един път ме подведе по третокласен път при положение че имаше много по добър.
Но това е коригирано от отдавна.

aleks1510
28.09.2010г., 10:21
абе пичове,вместо да ми се правите на много велики си променете отношението кьм хората,то това е бьлгарския манталитет,нали тези форуми са затова-да помогнете и на някой който не разбира,не виждам какво толкова неправилно написах,ама нали ние много разбираме, а пьк тези новобранците кучета да ги ядат,благодаря за помоща ви,вс пак има и свестни хора в Бьлгария

MegatroniC
28.09.2010г., 11:38
Забелязвам, че не си чел правилата на форума.
Както и да е, ... сърдиш се излишно. Ако си беше направил труда да разгледаш добре раздела, да прочетеш малко мнения, както и да хвърлиш едно око на правилата, щеше да разбереш, че сам може да си отговориш на въпроса.
Да форумите са за да си помагаме, ама и господ не може да ти помогне когато не се опиташ да си помогнеш сам (както се казва ;) ).

Desislavd
28.09.2010г., 13:14
Следя всичко,но тогава бях бесен че му се връзваш.Много исках да му отговоря за тяхното село(не че моето е по-голямо) но трябваше да пиша на латиница(колегата myankov ([Only registered and activated users can see links]) ме е извинил за латиницата). Дай му всичките си минуси и да си търси карта колко си иска.То стана като Скайп.

Май станахте 2-ма т***** ... И май не четеш достатъчно какво имах предвид като говорих за улиците в моето село..Но това е в друга тема..Намери го и го прочети ако искаш.. Ако не искаш прави се на интересен и ми дай и ти всичките си минуси и ако искат и други да ми дават минуси.. Не ми дреме ;)

П.С. Сложих си стойка за навигацията на каруцата на дясната каната.. Издялках 2 пръчки и с малко тел стана работата..:ilove: Особено някой хора от екипа :airkiss:

aleks1510
28.09.2010г., 13:17
Сьгласен сьм с теб,все пак никой не е сьвьршен нали,просто се усеща една надменност в коментарите на някои хора,моите уважения,но не трябва да има такова пренебрежение и ирония,благодаря все пак,ще гледам да не допускам грешки,а ако имам питане може ли да се обрьщам кьм теб,благодаря ти предварително пич.

Desislavd
28.09.2010г., 13:21
Сьгласен сьм с теб,все пак никой не е сьвьршен нали,просто се усеща една надменност в коментарите на някои хора,моите уважения,но не трябва да има такова пренебрежение и ирония,благодаря все пак,ще гледам да не допускам грешки,а ако имам питане може ли да се обрьщам кьм теб,благодаря ти предварително пич.

Едва ли мога да ти помогна толкова, колкото "всичко знаещите", ама питай няма проблем..

myankov
28.09.2010г., 13:39
Май станахте 2-ма т***** ... И май не четеш достатъчно какво имах предвид като говорих за улиците в моето село..Но това е в друга тема..Намери го и го прочети ако искаш.. Ако не искаш прави се на интересен и ми дай и ти всичките си минуси и ако искат и други да ми дават минуси.. Не ми дреме ;)

П.С. Сложих си стойка за навигацията на каруцата на дясната каната.. Издялках 2 пръчки и с малко тел стана работата..:ilove: Особено някой хора от екипа :airkiss:

Мен пък какво ме намесваш в спорове за твойто село. Какво взимане-даване имам с теб.

абе пичове,вместо да ми се правите на много велики си променете отношението кьм хората,то това е бьлгарския манталитет,нали тези форуми са затова-да помогнете и на някой който не разбира,не виждам какво толкова неправилно написах,ама нали ние много разбираме, а пьк тези новобранците кучета да ги ядат,благодаря за помоща ви,вс пак има и свестни хора в Бьлгария

Никой не се прави на велик, а вземи прочети първо правилата на форума.Освен това да беше почел малко за Гармин и тогава да задаваш въпроси, но нали е по-лесно да пуснеш една тема и да ти дадат отговор наготово, че и линк ако може. Точно заради такива като теб който пускат теми за щяло и нещяло раздела Гармин стана едно мазало. Прав, че форума е затова да си помагаме, но този форум си има правила и трябва да се спазват, а освен това може сам да се убедиш на колко хора съм помогнал в този форум. Накрая вместо да пишеш измислици вземи прочети правилата на форума и ще ти станат ясни доста неща.

Desislavd
28.09.2010г., 13:39
Мен пък какво ме намесваш в спорове за твойто село. Какво взимане-даване имам с теб.

Не става въпрос за теб а за друг, той знае кой е.. Спокойно 2thumbsup

myankov
28.09.2010г., 13:42
Не става въпрос за теб а за друг, той знае кой е.. Спокойно 2thumbsup

Извинявай тогава, защото беше написал двама и мислех, че става въпрос за мен.

Desislavd
28.09.2010г., 13:43
Извинявай тогава, защото беше написал двама и мислех, че става въпрос за мен.

Ами единия знае кой е от много време а другия е този който съм цитирал..

myankov
28.09.2010г., 13:50
Ами единия знае кой е от много време а другия е този който съм цитирал..

Излишно е да се заяждате и сега се сещам за какво става въпрос в раздела за картите. Ама и на теб езика ти е хаплив:D. Тая тема стана като чат:D.

Desislavd
28.09.2010г., 13:54
Излишно е да се заяждате и сега се сещам за какво става въпрос в раздела за картите. Ама и на теб езика ти е хаплив:D. Тая тема стана като чат:D.

Изчакайте само хората, за които говоря да прочетат какво съм написал и трийте :)