Вижте пълната версия : Пакет от телевизия и интернет пести 25% от цената на месец

MaS73R
03.10.2010г., 19:44
VIVACOM започва да предлага пакетна услуга интернет и цифрова телевизия, която пести до 25% от цената, която биха плащали потребителите, ако ползват двете услуги по отделно. VIVACOM Duo Net + TV обединява високоскоростен Интернет и над 70 ТВ канала с цифров сигнал. Това е първата пакетна услуга на телекома, която включва и телевизия. Целта е до края на годината потребителите да получат възможност да използват и още конвергентни услуги, които да им позволят да получават всички услуги от един оператор и така да оптимизират телекомуникационните си разходи.

Най-големият пакет, който включва високоскоростен интернет и над 70 ТВ канала е на цена 29.80 лв. на месец. Клиентите на този пакет получават като подарък и възможността да гледат най-новите холивудски продукции чрез услугата Premium Digital. При стандартна цена от 17.80 лв. на месец за цифрова телевизия от VIVACOM с над 70 канала, с новата пакетна услуга клиент добавя и бърза интернет връзка само за 12 лв. на месец.

Към всяка от трите пакетни услуги потребителите вече могат да добавят и три от най-атрактивните телевизионни канала - HBO, НВО COMEDY и Cinemax съответно за 6 лв. (HBO и НВО COMEDY) или за 9 лв. (HBO, НВО COMEDY и Cinemax) на месец.

[Only registered and activated users can see links]

Източник:
mobilebulgaria.com

qvorrr
05.10.2010г., 09:51
Пълни глупости са това.
Аз работя в близоо и на човек му е много по-евтино да има телевизия (цифрова) интернет и телефон.
В момента за 25 лв има 80 канала тв, 12 мбпс интернет и домашен телефон с 5000 мин.. При вивасом 20 лв е само интернета, ако има и телефон 30 лв, ако има булсат дават към 50 лв за 3-те услуги, а при близоо ги имат за половината.

darkito1
05.10.2010г., 10:15
Ето малко мнения на доволни от Блузу(Кейбълтел) хора
([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links]

qvorrr
05.10.2010г., 10:30
Да попитам случайно да знаеш за ревенето на касите при вивасома ?

А технологията, с която се разпраща сигнала е сменена за да може да се предават големите ни скорости ( в момента предаваме 50 мбпс ).

darkito1
05.10.2010г., 11:20
Не защитавам виваком,пуснах лик-а да се види хора използващи близу какви оплаквания и проблеми имат с тях.Нищо повече peace :okappa

Хиена
05.10.2010г., 11:38

А технологията, с която се разпраща сигнала е сменена за да може да се предават големите ни скорости ( в момента предаваме 50 мбпс ).

Странно, защо по сателитните форуми като чуят за “Далекуу“ им настръхват косите и започват подигравките.
Не се хаби с обяснения, всички знаем възможностите и на едните и на другите и на третите.

Alien vs Predator
05.10.2010г., 11:45

Аз работя във Виваком, какво имаш предвид реването по касите? На вашите може би не се реве, изобщо на кои каси като трябва да се плаща или да се отказва не се реве. Хиена ти го е казал по долу приятелю. И това че вашето изглежда по-евтино защо трябва да значи че е по-хубаво.

Странно, защо по сателитните форуми като чуят за “Далекуу“ им настръхват косите и започват подигравките.
Не се хаби с обяснения, всички знаем възможностите и на едните и на другите и на третите.

Хиена
05.10.2010г., 11:50
Ето и цитат от един сателитен форум пуснат преди 32 минути от модератор:

Имала си жената фиксиран телефон от БТК и една вечер се появил някакъв юнак на вратата и казал, че за кабелна и телефон ще плаща 25 лв. вместо само за кабелна толкова и отделно за телефон и жената казала "ауу наистина ли?" и юнака и казал "да! само се подпиши тук". След няколко дена дошли техниците на близу сложили модем, изключили телефонния апарат от розетката на БТК и го включили в модема. После вдигнали слушалката и казали "работи" и си заминали. Бабата почнала да се радва на "изгодната сделка" но и направило впечатление, че никой не и се обажда въпреки, че понякога тя успявала да се обади на някой. В крайна сметка никой не си направил труда да обясни на жената, че и дават нов номер и телефона и е VoIP, и че качеството на услугата и обслужването им е такова, че и 2 лв. са много за него. И сега жената си има 2 телефона плаща си 2 такси и познай дали са и дали шанс да развали договора с близу. Много хубав телефон давате, браво!

bakottv
05.10.2010г., 11:51
Много е грозно когато някой заклет фен на някой от сателитните операторите го защитава по всички възможни начини, които са си 100%-ви лъжи!

Хиена
05.10.2010г., 11:55
Обоснови се, дай сега да видим кое лъжа и кое истина.
Или си поредния драскач...

bakottv
05.10.2010г., 11:58
Обоснови се, дай сега да видим кое лъжа и кое истина.
Или си поредния драскач...

Ставаше на въпрос за това, че не може да хвалиш само това което имаш и другото което го нямаш да го плюеш!

п.с.А и това не го написах за теб , а за тоя заклет фен работещ в "Далекууууй"

vesmil
Много е грозно когато някой заклет фен на някой от сателитните операторите го защитава по всички възможни начини, които са си 100%-ви лъжи!

Кой кого хвали? Те защото кабелните оператори не са лъжливи, напротив те лъжът още повече.
Докато при САТ оператори има как да си отвориш очите при кабелните няма как, просто няма с какво да сравниш.

Alien vs Predator
Ето и цитат от един сателитен форум пуснат преди 32 минути от модератор:

Много хубав телефон давате, браво!

Най-лошото е, че нормалния потребител си мисли че таксите за телефон ги държим на тези цени защото искаме. Но не е така - няколко пъти сме подавали молби до КРС без успех, телефонията на БТК е регулирана.

Колкото до VoIP технологиите - имам клиенти които съм пренесъл заедно с номерата от такива технологии (няма да назовавам оператори) и са си доволни от качеството.

Това което БТК прави от години поне вече знае как да го прави (имам предвид не цените, а качеството). Всички нови телекоми се опитват да правят модерни неща, през оборудване което не може да даде добро качество, еле пък и да бъде супер качествено. Като местната кабеларка - 10 mbps интернет за 5 лева - това е адски несериозно.

Хиена
05.10.2010г., 12:06
bakottv ([Only registered and activated users can see links]) Съжалявам, но така го написа, че прозвуча по друг начин.

mom4ence
05.10.2010г., 22:39
За далекуууу , обедениха се две компании на които им се вижда края и се опитват да правят нещо ама с технологията която предоставя 50 мегабита изринаха всичкия чакъл по улиците и ни пратиха още повече клиенти заради качественото си обслужване.
Чува се нещо че Мтел искат и те да стъпят при тях и тогава ще бъдат номер едно.
Нека се обединяват колкото искат,колкото повече маймуни се събират толкова повече хубави услуги ще предлагат.
Успех на конкуренцията , нека да има повече близута ,че да пишат опарените по форумите,хората да четат и да отиват кадето трябва.

qvorrr
06.10.2010г., 13:04
Вижте сега има хора и хора.
Аз работя точно това, което спомена колегата по-рано - обикалям клиенти.
Ние работим на процент и не сме малко хора в групата.
Има всякакъв вид хора - алчни, съвестни и хора, които просто работят за да си губят от времето.
Главната идея е да запознаваме хората с нашите услуги и вече самите хора да избират кое е по-изгодно за тях.

Това, че дадения колега е отишъл при бабката и че не и обяснил за договора с вивасом или тя не го разбрала не е на никого вината, защото за всяка история има минимум 3 варианта неговата, нейната и моята.
Никой не насилва никого да прави еди какво си.

Един оффтопик:
Наскоро имах една недоволна клиентка.
Преди била на аналогова телевизия и плащала 21 лв.. Колега минал през тях,
преподписал и договора да се намали цената на 17,99 лв с включени цифрова тв, интернет и телефон + това получава един месец безплатно ползване на услугите си и жената казала на техника, че не искала телефон и заради това не и го монтирал.
Указва се после, че като минавам аз - жената е недоволна затова, че няма телефон.
Не с това, че е намалена таксата и че един месец не е плащала а за това, че няма телефон, който първоначално отказала.

Alien vs Predator
06.10.2010г., 13:13
Вижте сега има хора и хора.
Аз работя точно това, което спомена колегата по-рано - обикалям клиенти.
Ние работим на процент и не сме малко хора в групата.
Има всякакъв вид хора - алчни, съвестни и хора, които просто работят за да си губят от времето.
Главната идея е да запознаваме хората с нашите услуги и вече самите хора да избират кое е по-изгодно за тях.

Това, че дадения колега е отишъл при бабката и че не и обяснил за договора с вивасом или тя не го разбрала не е на никого вината, защото за всяка история има минимум 3 варианта неговата, нейната и моята.
Никой не насилва никого да прави еди какво си.

Един оффтопик:
Наскоро имах една недоволна клиентка.
Преди била на аналогова телевизия и плащала 21 лв.. Колега минал през тях,
преподписал и договора да се намали цената на 17,99 лв с включени цифрова тв, интернет и телефон + това получава един месец безплатно ползване на услугите си и жената казала на техника, че не искала телефон и заради това не и го монтирал.
Указва се после, че като минавам аз - жената е недоволна затова, че няма телефон.
Не с това, че е намалена таксата и че един месец не е плащала а за това, че няма телефон, който първоначално отказала.

Явор, разбери че никой не напада теб, не го приемай лично нали? Нито ти си създал компанията, нито ти контролираш и създаваш услугите. Но да сравняваш оборудването и технологиите на близу с огромния опит и многото пари инвестирани в мрежата на бтк просто е несериозно. За цени не коментирам защото аз не измислям нашите, да не говорим че при нас почти всичко подлежи на регулация.

Но да казваш на касите на виваком реват хора, едва ли не при вас всички се съдират от щастие от предоставените услуги е вече малко силно.

mom4ence
06.10.2010г., 19:53
Много си прав,ако я нямаше регулацията и ни оставят да предлагаме по ниски цени другите няма да има какво да ядът.

qvorrr
07.10.2010г., 13:16
Аз съм чувал, че касиерките ревали като някой искал да си откаже услугите, с претекст да не е при тях а при някой друг да отиде.

mom4ence
07.10.2010г., 19:18
Бе това си е пълна глупост.Аз съм чувал че при вас като мръкне и ви спират услугите и за това са ви били по ниски цените.
Пък като влезеш в някой офис на Виваком и намериш там касиери веднага се обади да ти преведа една заплата бонус за просотиите които говориш,клиентела се опитваш да си набереш , това ми е интересно.

qvorrr
07.10.2010г., 21:52
Никаква клиентела не гледам да си набирам, защото и да се навие някой да минава при близоо мене няма да ме огрее, колкото тебе, ако някой от Добрич направи някоя продажба.

mom4ence
08.10.2010г., 00:11
Не разбрах каква ми е връзката с Добрич,но както и да е,моята критика към тебе е че говориш ''през пръсти'' ,тези ревяли,онези не знам какво.Хубаво че искаш да изтъкнеш компаниятя в която работиш пред другите ,но не е начина като мяташ кал върху другите.
Ако искаш да убедиш някой с нещо убий го с цифри и качество на услуги,направи недостатъците така че да изглеждат като като предимства.
Половината от успеха на компанията зависи от търговеца,със подобни простотии като оплюване и прочие нищо няма да постигнеш.