Вижте пълната версия : Игри с търсене на предмети

Rattlesnake
28.03.2012г., 12:15
Здравейте,
търся някакви игри за търсене на предмети, където отдолу пише името на предмета, а отгоре има картинка с множество други предмети и трябва да откриеш точно определения. Пример давам с Hidden Expedition: Titanic и Can You See What I See. Трябват ми обаче да са на български. Преди много време бях открил няколко, но тотално съм забравил как се казват. Всякакви насоки са добре дошли, няма нужда от линкове, само имена са достатъчни. Мерси предварително!

sas12
28.03.2012г., 12:46
Doors of the Mind: Inner Mysteries е готина, играл съм я на Iphone, ако я намериш на БГ, пусни едно линкче :)

Заповядай, на Български език: [Only registered and activated users can see links]

Rattlesnake
28.03.2012г., 13:01
Doors of the Mind: Inner Mysteries е готина, играл съм я на Iphone, ако я намериш на БГ, пусни едно линкче :)

Заповядай, на Български език: [Only registered and activated users can see links]
Страхотно! Хиляди благодарности! ( сега ще ти дам и реп ) То на iPhone май си вървеше стандартно демото, и аз съм я играл, само че на английски.
Другото, което се сетих, е че има два вида такива игри - преведени от английски на български и такива дето са си разработени от българи. За вторите крачета и серийни номера мисля че няма, но за преведените от английски си се лицензират безпроблемно.
Пак казвам - благодаря. Опитвах с какви ли не ключови думи в бай Google и нищо не успях да намеря.

sas12
28.03.2012г., 22:30
Радвам се, че съм помогнал !

Spyke
29.03.2012г., 01:16
[Only registered and activated users can see links]

Тук има много игри, има и на БГ.

sas12
29.03.2012г., 22:36

Искам да кажа, че преди малко врътнах играта, много готина и свежа, ако се запъваш на някое ниво, погледни тук [Only registered and activated users can see links]

Spyke
29.03.2012г., 22:48
За мен най-добрите са поредицата "Мortimer Beckett" и "PuppetShow".
Хубави са и "moxxie's tabloid adventures" , "Steve the Sheriff".
Има ги в линка от горният ми пост. Има ги и с български превод.

cold-man
30.03.2012г., 04:10

Аз също обичам тези игри. Мерси SAS12. Имаш реп+

Rattlesnake
30.03.2012г., 12:05
С жената зацъкахме Mystery Cruise, Mystic Diary - Lost Brother и Nightshift Code. Ето линкове:
Mystery Cruise - [Only registered and activated users can see links]
Mystic Diary - Lost Brother - [Only registered and activated users can see links]

Nightshift Code - [Only registered and activated users can see links] и пач за български език - [Only registered and activated users can see links]

Благодаря на всички за оказаното съдействие!

sas12
30.03.2012г., 13:00
А Doors of the Mind хареса ли ти ?

Rattlesnake
30.03.2012г., 14:47
А Doors of the Mind хареса ли ти ?
Ами аз съм я играл преди около половин година на iPhonя, принципно ме кефят такива игри дето искат мислене. Играл съм и нея, и Hidden Expedition (която да ти кажа по- ми хареса като цяло), но на английски. Сега гледам за такива игри на български, понеже жената не го чатка :)

sas12
01.04.2012г., 15:12
Давай ако намериш интересни.

sym
01.04.2012г., 23:09
Shadow Wolf Mysteries - Bane of the Family CE. Интересна, но не е много дълга, бързо я превъртях.