Страница 6 от 578 ПърваПърва ... 456781656106506 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 51 до 60 от 5775

Тема: iGO Primo

Модератор Аватара на myankov

Ако Ви харесва форумът ни, подкрепети ни!

Мобилно у-во
    Samsung Galaxy S-JPY
    Реп./сила
    213608/2263

Начално iGO Primo

iGO Primo

[Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ] [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ] [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ] [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]

Последни версии:

iGO Primo Isr_Free 9.6.29.483387 (31 Jan 2015) -
    [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    iGO Primo Blaupunkt 9.6.13.471336 (05 Jan 2015) - [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    iGO Primo Turkey 9.6.29.468978 (16.12.2014) - [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]

Готови сборки:
    От stensyto: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ] (23.05.2015)
    От Vami: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ] (15.02.2014)

Карти и POI: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]

Тема за обсъждане и въпроси относно карти и POI: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]

Релеф (iGO/content/dem): [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]

iGO Primo 9.6.29 за работна среда ART: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]

Последни версии на скинове (BG):
    GjAk_v2.3_AriNe_BG: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    GjAk_v2.2_AriNe-38_BG_pongo: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    GjAk_v2.3_AriNe_BG_MOD: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    diMkaWA aP 1.3.3 BG: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    diMkaWA_aP133_NEXTGEN_BG: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    diMkaWA_aP133_Nk's_ole_BG: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    Lastun-X7-800-multi-BG: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]

Допълнения:
    Актуален global_cfg.zip: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    BG език от olele39-v51/06.10.14г.: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    BG глас: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    Спийдкамери за iGO Primo благодарение на Vami: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    Растерни карти: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    Курсори (колички, камиончета и др.): [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ], [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ], [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ], [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ].
    Блоковете в БГ: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]

UX-добавки (слагат се в папка /iGO/ux):
    ux_more_cams: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ] и [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    next_maneuver_overview_20: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    am_MapChanger_for_android: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    send_location_20.zip: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    DynamicVolume: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    Resolution: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]

Приложение за автоматичен ъпдейт на камерите от сайта на Vami и UX-добавка: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]

Themechanger: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]

branding.zip: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ], [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ] или

Малко инфо за всички видове файлове използвани в IGO8 , Amigo , Primo от milstan:
    Спойлер:
    Директория \content\building:
    *.3dl - триизмерен образ на забележителности
    *.3dc - триизмерен образ на сгради
    *_petrol.3dl - триизмерен образ на бензиностанции

Директория \content\POI:
    *.poi - интересни точки и "Premium POI" за някои страни.
    *_3dlm.poi - триизмерните образи във вид на POI (да могат да се избират)
    *_truck.poi - паркинги, сервизи и др. за камиони
    *_DKV_rich.poi - места на които приемат DKV карти

Директория \content\histspeed:
    *.hsp - Navteq Traffic Patterns - осреднени данни за натовареността на пътищата в различните дни от седмицата и часове на денонощието. Помага при калкулирането на маршрута за избягване на евентуални задръствания. Да не се бърка с TMC (той е в реално време) !

Директория \content \phoneme:
    *.ph - изговаряне имената на улиците. Нужен за работата на TTS (освен съответния voice_TTS)

Директория \content \map:
    .HNR - База с готови маршрути (4 типа: Бърз , Кратък ,Лесен , Икономичен) за Източна и Западна Европа , които спомагат за по-бързото калкулиране на дълги маршрути.
    *.FDA - Driver Alerts
    *.FTR - Truck Info
    *.FPA - Point Addressing
    *.fsp - същото като *.hsp но се слага в папка map и работи само със собствения си комплект карти. *.hsp работят независимо кои карти ползвате.
    *.fbl
    - карти

Структура на папките на Primo благодарение на Vami: [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]

Каква е разликата м/у iGOMyWay и iGO Primo:
    Спойлер:
    1. При Примо работят следните файлове:
    .HNR - База с готови маршрути (4 типа: Бърз , Кратък ,Лесен , Икономичен) за Източна и Западна Европа , които спомагат за по-бързото калкулиране на дълги маршрути.
    *.FDA - Driver Alerts
    *.FTR - Truck Info
    *.FPA - Point Addressing
    2.При Примо има по-голямо разнобразие на скинове, който може да си ги сменяш. При iGOMyWay си инсталираш навигацията с определен скин и това е. Не можеш да сменяш скинове от самата навигация.
    3. Примото показва/поддържа функцията junctionview.
    4. Примото подлежи на много промени,персонализации и др.
    Това е което се сещам за в момента. Има и други, но това са най-съществените.

Евентуални проблеми и решения:
    Спойлер:
    На устройства с KitKat (4.4.x) без root-права, папка iGO трябва да е във вътрешната памет!
    Когато Ви излезе този надпис "please insert your SD card containing iGO content files" правите следното: деинсталирате навигацията.После копирате папката iGO,в която са папките content,license и др. директно (в корена)на външната картата памет,без да е в някаква друга папка,за да може да си я намери програмата. После инсталирате apk файла.

"Не е намерен маршрут, картите са изолирани"- това означава, че има разминаване на пътищатата по границата. Картите трябва да са на един и същи производител( примерно само Here или само TomTom) и от една и съща версия/дата на излизане(само Q1 или само Q2…..).

Ако репликата за предупреждение за светофари е следната: Внимание, предстои камера за ч'..Ограничение 50км./ч, решението е:
    редактирате файла sys.txt
    Променяте skin_speed_sound_delay=100 на 105 или повече.
    Промените ги правите на следните S P E E D C A M - C A T : 0 ,1 ,2 ,3 ,4,11,17 и т.н.

Как се инсталира програмата на външна карта памет при Андроид 4.4.+ и 5.+ [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]
    Запоследна редакция от olele39 : 14.07.2015г. в 09:59

GSM Про Аватара на degman

Мобилно у-во
    LG G2 32GB & Nokia E52
    Реп./сила
    9930/133

Начално Отг: iGO Primo 9.6.7.235654 за резолюция над 800x480

Как качвате папката на телефона? Защото аз качих архива с Wi-Fi File Explorer, разархивирах го с AndroZip и .apk файла не се беше в папката, не знам защо. Качих го само него, стартирах програмата и не поиска да тръгне и ме изхвърляше, какво точно пишеше не знам. Изтрих цялата папка iGO, свързах телефона с кабел и я метнах разархивирана вече на паметта и тогава тръгна. Така че пробвайте пак да качите папката с кабел ако не сте я качили така де.

Супер потребител Аватара на Fixa

Мобилно у-во
    iPhone 4S
    Реп./сила
    34315/377

Начално

Цитат Първоначално публикувано от degman Прегледай темата
    Как качвате папката на телефона? Защото аз качих архива с Wi-Fi File Explorer, разархивирах го с AndroZip и .apk файла не се беше в папката, не знам защо. Качих го само него, стартирах програмата и не поиска да тръгне и ме изхвърляше, какво точно пишеше не знам. Изтрих цялата папка iGO, свързах телефона с кабел и я метнах разархивирана вече на паметта и тогава тръгна. Така че пробвайте пак да качите папката с кабел ако не сте я качили така де.
    Със USB кабел я качих.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Мобилно у-во
    Samsung Galaxy S-JPY
    Реп./сила
    213608/2263

Цитат Първоначално публикувано от bga Прегледай темата
    Колеги помагайте. С HTC One X съм, но нещо не се получава. Започва да зарежда излиза черен екран и ме изхвърля или пък ми излиза съобщение, че телефона не е съвместим с тази резолюция.
    Пробвах 1280x720, 1024x600 по начина от #1 пост. Имам инсталирани Навигон и Аура, ако това има значение.
    Благодаря предварително.
    Има готова сборка за резолюция 1280x720 в първи пост. Пробва ли я и ако не се лъжа нали си с такава резолюция?

Обхвата е перфектен Аватара на Galaxy Tab

Мобилно у-во
    GalaxyTab CM9 ICS 4.0.4
    Реп./сила
    1082/27

Напълно работеща сборка - 1024x600.

Запоследна редакция от Galaxy Tab : 24.07.2012г. в 09:49

Моят GSM има MP3 Аватара на oddi

Мобилно у-во
    Е71
    Реп./сила
    75/22

Как си реших проблема със статус бар-а които ми скриваше част от бутоните в навигацията, таблета е Acer Iconia A100 / 1024x600. Сложих in_сборката от първа страница и допълнително изтеглих двете апк-та 1024х600 и thin_0.5.
    Без да пипам нищо по sys.txt и multimode.ini инсталирах и пуснах thin_0.5.apk, навигацията изкара съобщение, че не може да тръгне в резолюция 1024х552, това 552 е височината в пиксели (600) минус височината на статус бара в пиксели (48) , 600 - 48 = 552.
    в sys.txt където е :

[rawdisplay]
    screen_xy="800_480:600x976/1024x552"

Резолюцията тука е описана така : screen_xy="800_480:портрет/ландшафт"
    За multimode.ini ( взето от пост #30 от тази тема) :

m3=1024..1280,552..800,"800_480"
    m4=600..800,976..1280,"800_480"

По този начин при мен сработи, лек ден

[EDIT] Преди да направя гореописаното с Titanium Backup изтрих всички кешове + Dalvik кеша.

Запоследна редакция от oddi : 24.07.2012г. в 09:18

Мобилно у-во
    Samsung Galaxy S-JPY
    Реп./сила
    213608/2263

Готова сборка за HTC Sensation (960*540) от romchello:

Готова сборка за Huawey MediaPad (1280x800) от sanor:

Цитат Първоначално публикувано от Galaxy Tab Прегледай темата
    Напълно работеща сборка - 1024x600.
    Оправи си линка.

Моят GSM има MP3 Аватара на oddi

Мобилно у-во
    Е71
    Реп./сила
    75/22

@myankov: В пост #42 го има първия линк за сборката на @Galaxy tab за 1024х600. Чудното е, че при него тази сборка работи а при мен статус бар-а ми се показва върху навигацията.

Моят GSM има MP3 Аватара на hristreid

Мобилно у-во
    Google Galaxy Nexus & Moto G
    Реп./сила
    610/23

Някой дали е подкарал навигацията на резолюция 320/480, че аз нещо не можах. Дава ми че е несъвместима резолюцията.Правих всякъкви гимнастики с промяна на файловете както са описали братушките ,ама не ще и не ще да тръгне. Нямам инсталиран стар IGO.Руснаците чета че са я подкарали, правя същото както са казали и пак не става.

Обхвата е перфектен Аватара на Galaxy Tab

Мобилно у-во
    GalaxyTab CM9 ICS 4.0.4
    Реп./сила
    1082/27

Цитат Първоначално публикувано от myankov Прегледай темата
    Готова сборка за HTC Sensation (960*540) от romchello:

Готова сборка за Huawey MediaPad (1280x800) от sanor:

Оправи си линка.
    Готово, оправен е.

Мобилно у-во
    Samsung Galaxy S-JPY
    Реп./сила
    213608/2263

Цитат Първоначално публикувано от oddi Прегледай темата
    @myankov: В пост #42 го има първия линк за сборката на @Galaxy tab за 1024х600. Чудното е, че при него тази сборка работи а при мен статус бар-а ми се показва върху навигацията.
    За пореден път се убеждавам, че при Примото май работата не опира само до резолюция, но май и до марка на телефона. И при други телефони с една съща резолюция при единия работи перефектно , а при другия не тръгва. Има време. Ще се оправят нещата.

Страница 6 от 578 ПърваПърва ... 456781656106506 ... ПоследнаПоследна

Правила за писане на мнения

• Вие не можете да създадете нова тема
  • Вие не можете да отговаряте
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мнения
  •