Страница 1 от 7 123 ... ПоследнаПоследна
Показване на резултати 1 до 10 от 68

Тема: Как да си направим успешна регистрация в iTunes

GSM гуру Аватара на Exclusiveman™

Ако Ви харесва форумът ни, подкрепети ни!

Мобилно у-во
    E90;Iphone 4 16GB;Nexus 7
    Реп./сила
    14628/188

Exclamation Как да си направим успешна регистрация в iTunes

1. Отваряте iTunes и кликвате на iTunes Store.Отивате в Appstore и избирате Free aplicaions,аз избрах Skype тъй като винаги е безплатен.

Кликвате на FREE-така ще се опитате да го свалите.

2. Ще ви иска въвеждане на потребителско име и парола, кликвате на Кликни на Greate Apple ID.

3. След това кликнете на Continue

4. След това кликнете че сте съгласен с условията за използване на програмата.Маркирате -"Почетох и съм съгласен със условията на ползване" и кликвате на "Agree".

5. Стигаме до момента в който трябва да въведете ваши данни. Попълвате email адреса, който желаете да ползвате (Трябва да е реален email), избирате си парола(прочете добре какви са изискванията за паролата) и я попълвате в полетата под email адреса. Избирате си таен въпрос, таен отговор , рождена дата и алтарнативен email.Давате отметките на двете опции най-долу. Когато попълните всички графи натискате Continue.

6.Дойде и момента в който се избира начин на плащане.Отивате на опция NONE.
    Избирате None и попълвате двете си имена и адрес. В полето за местожителство си попълвате данни на държави които се поддържат от ITUNES (България вече е сред тях -така че си въвеждате реален адрес.Ако искате USA-Apple ID: Маями, щата Флорида, пощенски код 33122, телефонен код 305 и седемцифрен телефонен номер). След попълване отново кликвате Create Apple ID.

7.Изписва ви че регистрацията ви е минала успешно. Кликвате на OK, за да потвърждение. После влезте в e-mail-a, отворете съобщението, което са ви изпратили и кликнете на линка в него, за верификация на регистрацията.

Ако невиждате линка за потвърждение,отнася се за abv:

8. iTunes ще се върне на началния екран на iTunes Store. За да влезнете, просто кликнете върху Sign In и въведете вашия email адрес и паролата, която сте въвели при регистрацията и сте готови.Трябва само да
    да кликнете на Store и да "Authorize This Computer"-може да се използват пет компютъра със едно Apple ID.

Запоследна редакция от gogi713 : 08.03.2013г. в 11:57

Мама ми купи GSM Аватара на kalkanesko

Мобилно у-во
    iphone
    Реп./сила
    10/22

Начално Отг: Как да си направим успешна регистрация в ITUNES

Никаде не видях опция none.
    Запоследна редакция от MegatroniC : 25.08.2009г. в 09:55

GSM гуру Аватара на Exclusiveman™

Мобилно у-во
    E90;Iphone 4 16GB;Nexus 7
    Реп./сила
    14628/188

Цитат Първоначално публикувано от kalkanesko Прегледай темата
    никаде не видях опция none
    Изтегли си най-новата версия на ITUNES,ако е някоя по-стара и става така......
    Запоследна редакция от stef4ogot : 26.02.2012г. в 17:05

Моят GSM има MP3 Аватара на checha

Мобилно у-во
    iPhone 4
    Реп./сила
    129/23

Продавам iPhone 3G 16GB черен. Tелефона е ползван точно три седмици и е като нов,перфектен е.Отключен е за всички оператори,цена 600лв.Ако някой има интерес на GSM 0878300552

Има си отделна секция за продажби!!!
    Запоследна редакция от Хиена : 06.11.2009г. в 14:58

Как да си пусна тела? Аватара на go7inc

Мобилно у-во
    NOKIA N97 32GB
    Реп./сила
    10/21

Цитат Първоначално публикувано от kalkanesko Прегледай темата
    Никаде не видях опция none.
    иска ми сиртификатен код

martinski:Писането с ГЛАВНА буква в началото на всяко изречение и след точка и ползването на препинателни знаци е задължително!Прочети [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]!!!
    Запоследна редакция от martinski : 14.03.2010г. в 11:01

Моят GSM има MP3 Аватара на zlat1

Мобилно у-во
    Nokia 5800
    Реп./сила
    67/20

Браво ...

martinski: За да изкажете благодарност или неприязън към даден пост (потребител) използвайте бутона РЕПУТАЦИЯ. Постове с една дума (10х, мерси, благодаря и т.н.) са забранени! Прочети [Само регистрирани потребители могат да виждат линкове. ]!!!
    Запоследна редакция от martinski : 23.05.2010г. в 20:36

Обхвата е перфектен Аватара на diverse

Мобилно у-во
    Nokia N900 32GB
    Реп./сила
    897/32

Абе нещо ми стана на аитюнс-а..Бачка си както трябва,но като се наложи да синхронизирам(песни,игри,снимки,програми) с айфон-а и ми дава някакъв ерор(13019).Изтрих го след което го качих отново пак синхронизирам и пак ми дава ерор..Някакви идеи от какво може да е? : (

GSM гуру Аватара на nasky

Мобилно у-во
    Huawei Vision and 5800
    Реп./сила
    8441/137

Тук е описано какво да правиш.

И тук има по-лесен вариянт мисля

Обхвата е перфектен Аватара на diverse

Мобилно у-во
    Nokia N900 32GB
    Реп./сила
    897/32

Начално Как да си направим успешна регистрация в ITUNES

Оле Nasky,благодаря ти..Оправи се наистина,за тези които в бъдеще могат да се сблъскат с този проблем ще им обясня накратко какво трябва да напрявят..Стартитрате айтюнс и маркирате абсолютно всички песни от LIbrary или от Selected playlists,artist and gernes, след което изтрийте всичко.След като синхронизирате телефона(да се изтрият и от него) проблема е решен и сте готови за добавянето на нови.Ерора тръгва от тези приложения(картинки,песни,игри,програми),които имат ''!'' пред заглавието(явно сте ги изтрили и програмата не може да намери линк към тях).Аз лично опитах да изтрия само тях, но проблема не се разреши затова изтрих всичко и го качих наново..

---------- Предходен коментар публикуван в 11:04 ----------
    ---------- Последващ коментар добавен в 11:14 ----------

И още един въпрос имам..Оправи ми се програмката както съм написал в гориния пост,но сега не мога да синхронизирам приложения от app.store(макирам ги и ги синхронизирам,програмата пише, че се синхронизират, и че синхронизацията е приключила, обаче приложението го няма)Влезнах в Library->apps и имаше един повреден файл обозначен с ''!'' изтрих го, след което се опитах наново да си ги кача останалите работещи приложения и пак същото- никав резултат..От какво може да е?

Не|знам защо така става..Каквото и да си сваля от апп.стор или от този форум и инсталирам след това,ми пише че приложението се инсталира,даже ми взима от свободната памет а никаде го няма на телефона..например сега ми показа съобщение от айтюнс,че не може да бъде инсталирано защото има някакъв ерор(0xEB000001)Защо става така?

Абе мъжаги не мога да инсталирам прилжоения на телефона ми от както си го ъпдейтнах с версия 3.1.3. от айтюнс-а..Инсталира ми се примерно някаква игра и взима ми памет и веднага след като се инсталира тюнса ми показва някакъв бакинг ъп при което изчезва това което съм инсталирал..От какво може да е ?

Ще си отговоря сам в полза на други, които може да се сбъскат с този проблем ;d Значи цялата работа тръгва от там че в айтюнс има една опция Advanced/Authorized Computer,която не е била включена и от там тръгват всичките ми мъки..просто трябва да се кликне на нея и да въведете паролата за вашия айтюнс акаунт..Дано съм бил полезен..
    Запоследна редакция от martinski : 18.06.2010г. в 19:40

Мама ми купи GSM Аватара на skandala

Мобилно у-во
    iphone
    Реп./сила
    10/0

Опитвам да се регна,ама ми дава някаква грешка за паролата.Пробвах какво ли не,но не става.

Страница 1 от 7 123 ... ПоследнаПоследна

Тагове

Правила за писане на мнения

• Вие не можете да създадете нова тема
  • Вие не можете да отговаряте
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мнения
  •